قبض برق 200 مشترک تهرانی ماهی 15 میلیون تومان صادر شد ، نحوه محاسبه هزینه قبض برق این گروه از مشترکان

به گزارش وبلاگ فروشندگان، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ گفت: قبض برق 200 مشترک پرمصرف به صورت ماهانه 15 میلیون تومان صادر شده است.

قبض برق 200 مشترک تهرانی ماهی 15 میلیون تومان صادر شد ، نحوه محاسبه هزینه قبض برق این گروه از مشترکان

به گزارش وبلاگ فروشندگان، کامبیز ناظریان امروز در نشستی خبری درباره صدور قبض و جریمه مشترکان پرمصرف اضافه کرد: سیاست ها با اولویت تشویق برنامه ریزی شده است اما برای مشترکان پرمصرف نیز برنامه هایی را در نظر گرفتیم، به طوری که هزینه قبض برق برای این دسته از مشترکان به صورت پلکانی محاسبه می گردد.

وی ادامه داد: مشترکانی که بالای دو برابر الگو برق مصرف می نمایند یعنی مقدار مصرف برق آنها بیش از 600 کیلووات ساعت است، با 3.5 برابر قیمت تمام شده قبض برق برای آنها محاسبه می گردد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ با بیان این که مشترکانی که مصرف غیرمتعارف داشته باشند، هزینه های غیریارانه ای پرداخت می نمایند، توضیح داد: در شهر تهران سه درصد مشترکان بیش از دو برابر الگو برق مصرف نموده اند. مشترکانی که بیش از 1000 کیلووات ساعت مصرف برق داشتند در این دسته قرار گرفته اند که نیم درصد کل مشترکان را شامل می گردد و عمدتا در واحدهای بزرگ یا ویلایی سکونت دارند.

به گفته ناظریان ماهانه به طور میانه دو میلیون تومان قبض برای این دسته از مشترکان صادر شده است اما در این بین مشترکانی را داشتیم که معادل 20 مشترک برق مصرف نموده اند که تعداد آنها 200 مشترک بوده و ماهانه 15 میلیون تومان قبض برای این افراد صادر شده است.

وی اظهار کرد: برای مشترکانی که بیش از 600 کیلووات ساعت برق مصرف می نمایند 1550 تومان به ازای هر کیلووات ساعت محاسبه شده است.

او با بیان اینکه مقدار صرفه جویی صورت گرفته تا این تاریخ 225 میلیون کیلووات ساعت است، اظهار کرد: 41 درصد مشترکان مشمول پاداش صرفه جویی و تعدادی نیز بستانکار شدند.

به گفته وی تعداد صورت حساب ها و قبوض صادره در تهران که مشمول پاداش صرفه جویی شدند، 2 میلیون و 650 مورد بوده که 250 میلیارد تومان را به خود اختصاص داده است.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ با بیان اینکه از هر دو مشترک خانگی، یک مشترک مشمول پاداش صرفه جویی شد، گفت: میانه پاداش صرفه جویی در هر صورت حساب بالغ بر 100 هزار تومان است.

منبع: همشهری آنلاین

به "قبض برق 200 مشترک تهرانی ماهی 15 میلیون تومان صادر شد ، نحوه محاسبه هزینه قبض برق این گروه از مشترکان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قبض برق 200 مشترک تهرانی ماهی 15 میلیون تومان صادر شد ، نحوه محاسبه هزینه قبض برق این گروه از مشترکان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید