هادی چوپان با عکس هیکلش برای رقیبان خط و نشان کشید

به گزارش وبلاگ فروشندگان، هادی چوپان با انتشار یک استوری در اینستاگرام برای حریفان خود خط و نشان کشید.

هادی چوپان با عکس هیکلش برای رقیبان خط و نشان کشید

به گزارش پارسینه پلاس، هادی چوپان بدنساز ایرانی که سال گذشته پیروز شده بود مدال طلا مسترالمپیا را از آن خود کند سال جاری هم در کوشش است تا دوباره این مدال را از آن خود کند.

او به تازگی ویدیویی از خودش در اینستاگرام منتشر نموده که نشان می دهد از آمادگی بالایی برخوردار است و برای حریفان خود خط و نشان کشید.

هادی چوپان کیست؟

هادی چوپان متولد 4 مهر 1366 در سپیدان، استان فارس است.

او در سال 1379 (13 سالگی) بدن سازی و پرورش اندام را شروع کرد. در نوجوانی گچکار بود و کنار دست برادر بزرگ ترش حسن کار می کرد. برادرش از مشوقان اصلی او در رسیدن به قهرمانی بود.

پس از گذشتِ سه سال از شروع فعالیت حرفه ای، به مقام سوم کشور و بعلاوه قهرمانی استان فارس دست پیدا کرد. در سال 1384 نخستین مدال ملی خود را به دست آورد. چوپان پس از تجربه کردنِ شکست ها و پیروزی های بسیار، چندین بار پیروز به کسبِ عنوان قهرمانی و نایب قهرمانی شده است.

مسابقات مسترالمپیا 2022

مسابقات مسترالمپیا 2022 با شگفتی سازی بزرگ هادی چوپان و کسب عنوان اول به همراه دریافت جایزه قهرمان مردم به انتها رسید. این موضوع اتفاقی تاریخی در بدن سازی ایران به شمار می رفت چراکه تنها بدن ساز ایرانی که توانسته بود از ایران به مستر المپیا برود و رقابت کند، بیت الله عباس پور بود که در انتها هفدهمین مرد مستر المپیا در سال 2013 لقب گرفت.

منبع: فرارو

به "هادی چوپان با عکس هیکلش برای رقیبان خط و نشان کشید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هادی چوپان با عکس هیکلش برای رقیبان خط و نشان کشید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید