بیست و یکمین شماره فصلنامه علمی مطالعات اجتماعی گردشگری منتشر شد

به گزارش وبلاگ فروشندگان، بیست و یکمین شماره فصلنامه علمی پژوهشی مطالعات اجتماعی گردشگری (بهار 1402) به همت پژوهشکده گردشگری جهاد دانشگاهی منتشر شد.

بیست و یکمین شماره فصلنامه علمی مطالعات اجتماعی گردشگری منتشر شد

به گزارش وبلاگ فروشندگان در این نشریه به مدیر مسئولی دکتر سید علی اکبر شمسیان، سردبیری دکتر حمید ضرغام بروجنی و صاحب امتیازی پژوهشکده گردشگری جهاد دانشگاهی 10 مقاله به توضیح زیر منتشر شده است.

تأثیر فعالیت های مدیریت منابع انسانی بر وفاداری مشتریان در صنعت هتلداری با رویکرد چند سطحی که به وسیله زهرا نیکخواه فرخانی و محمد شیخ زاده تالیف شده است. طراحی الگوی راهبردی پیشایندهای تجربه مشتری در صنعت گردشگری را صغری تقی پور، صمد عالی، علیرضا بافنده زنده و حکیمه نیکی به رشته تحریر درآوردند. بعلاوه مقاله تبیین مولفه های اجتماعی فرهنگی موثر بر گردشگری خلاق از دیدگاه گردشگران (محور زاینده ­رود اصفهان) نوشته فائزه محقق، مسعود تقوایی و نگین صادقی از دیگر مطالب منتشر شده در این نشریه است.

از دیگر مقالات چاپ شده این فصلنامه می توان به گردشگری و خلق شهر شاد (مورد مطالعه: شهرهای چالوس و نوشهر) نوشته نسترن خندان، نازنین تبریزی و محمدحسن زال، آنالیز عوامل مؤثر بر تقاضای گردشگری پزشکی در شهر مشهد نوشته فاطمه رحمانی و پژمان عوض پور و تخمین حساسیت تقاضای گردشگری سلامت از کشورهای خاورمیانه نوشته حمید آسایش، مهدی کمالی و هادی رحمانی فضلی اشاره نمود.

دیگر مقالات چاپ شده در این فصلنامه موضوعاتی مانند ارائه مدل توسعه زیست بوم کارآفرینی روستایی با تاکید بر اقامتگاه های بوم گردی روستاهای هدف گردشگری استان خراسان رضوی نوشته جواد سخدری، جهانگیر یداللهی فارسی و ملیحه شهریاری، تحلیل محتوای کتاب های درسی مطالعات اجتماعی دوره دوم ابتدایی براساس توجه به مولفه های گردشگری نوشته فائزه اسدیان اردکانی، مطالعه مردم نگارانه انگیزه گردشگران از سفر تفریحی به استان مازندران از دریچه نظریه مناسک گذار نوشته زهره کرانی، فاطمه سام و ارائه الگوی گردشگری سلامت براساس شاخص های فرهنگی در ایران نوشته سمانه برخورداری را شامل می گردد.

علاقمندان می توانند از سایت فصلنامه به آدرس journalitor.ir متن کامل مقالات را مشاهده و دریافت نمایند. بعلاوه دو فصلنامه مطالعات اجتماعی گردشگری در سامانه های ISC و SID نمایه می گردد.

منبع: دنیای سفر

به "بیست و یکمین شماره فصلنامه علمی مطالعات اجتماعی گردشگری منتشر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیست و یکمین شماره فصلنامه علمی مطالعات اجتماعی گردشگری منتشر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید