کار سخت پرسپولیس برای جذب مهاجم مقرون به صرفه قیمت!

به گزارش وبلاگ فروشندگان، با وضعیتی که به وجود آمده بعید است پرسپولیس بتواند مهاجم توانمندی جذب کند.

کار سخت پرسپولیس برای جذب مهاجم مقرون به صرفه قیمت!

به گزارش وبلاگ فروشندگان، تیم فوتبال پرسپولیس 10 روز دیگر در اولین ملاقات خود در لیگ قهرمانان آسیا به مصاف النصر عربستان خواهد رفت و این در حالی است که شرایط سرخ پوشان برای این بازی حساس خیلی شرایط خوبی نیست.

علاوه بر اینکه به گفته پزشک پرسپولیس، علیرضا بیرانوند این بازی حساس را به علت کشیدگی از دست داده، این تیم در خط حمله هم مسائل زیادی دارد. عدم جذب یک مهاجم موثر برای پرسپولیس در این شرایط کار را برای یحیی گل محمدی و تیمش سخت تر از هر زمان دیگری نموده است.

پرسپولیس برای جذب مهاجم بودجه ای در حدود 600 هزار دلار دارد و این در حالی است که با این پول، بازیکن مناسبی در بازار جابجایی نیست! این رقم، باعث شده تا مدیران باشگاه نتوانند بازیکن مد نظر سرمربی تیم را جذب نمایند.

2 بازیکنی که اخیرا پرسپولیسی ها در پی آنها بودند رقمی در حدود یک میلیون سیصد هزار و یک میلیون و صد هزار دلار درخواست نموده بودند که این رقم، باعث عقب نشینی پرسپولیسی ها شد.

با این شرایط بعید است پرسپولیس بتواند مهاجم خارجی و توانمندی را جذب کند و این موضوع، در کنار علیرضا بیرانوند در بازی حساس با النصر، کار را برای این تیم بسیار سخت خواهد نمود.

منبع: همشهری آنلاین

به "کار سخت پرسپولیس برای جذب مهاجم مقرون به صرفه قیمت!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کار سخت پرسپولیس برای جذب مهاجم مقرون به صرفه قیمت!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید