توزیع کاغذ ایرانی دیبای شوشتر شروع شد

به گزارش وبلاگ فروشندگان به نقل از روابط عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران، براساس اطلاعات مندرج در پایگاه اطلاع رسانی صنایع خمیر و کاغذ دیبای شوشتر، این مجموعه یکی از معدود فراوریکنندگان کاغذ 100 درصد طبیعی و قابل بازگشت به طبیعت در دنیا است که محصولاتی مانند کاغذ سفید، کاغذ کرافت، کاغذ چاپ و تحریر و خمیر کاغذ را به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می نماید. این کارخانه محصول کاغذ خود را با استفاده از الیاف نیشکر (باگاس) و بدون احتیاج به قطع درختان فراوری می نماید و از این نظر یکی از پیشگامان صنعت دوستدار محیط زیست در دنیا است.

توزیع کاغذ ایرانی دیبای شوشتر شروع شد

ناشران متقاضی دریافت این کاغذ می توانند از چهارشنبه (22 شهریور 1402) با مراجعه به سامانه توزیع کاغذ به نشانی paperds.ir در بخش پیش ثبت نام کاغذ ایرانی، با انتخاب گزینه دیبای شوشتر، درخواست خود را ثبت نمایند.

هر بند کاغذ دیبای شوشتر 100 در 70 با گرماژ 70 گرم که پیش از این قیمت آن یک میلیون و 47 هزار تومان اعلام شده بود، اکنون با کاهش قیمت به 995 هزار تومان رسیده است و هر بند کاغذ 60 در 90 با گرماژ 70 گرم نیز که قیمت آن 807 هزار و 800 تومان بود اکنون با قیمت 779 هزار تومان عرضه می گردد.

گفتنی است؛ پس از واریز وجه، زمان دقیق و نحوه تحویل کاغذ (تا حداکثر 15 روز کاری پس از واریز وجه) به وسیله پیامک به ناشران اطلاع رسانی خواهد شد.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران

به "توزیع کاغذ ایرانی دیبای شوشتر شروع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توزیع کاغذ ایرانی دیبای شوشتر شروع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید